HASŁO IMPREZY:
MY DZIECI, PRZYSZŁOŚĆ ŚWIATA,
DBAMY O NATURĘ JAK O NAJLEPSZEGO BRATA

Konkurs na hasło Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska 2016

„Wie to mały, wie to duży, środowisko zdrowiu służy” – to hasło będzie promować tegoroczny Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska, który odbędzie się 5 czerwca br. (niedziela) na terenie Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Autorką zwycięskiego hasła jest Maria Feler ze Szkoły Podstawowej im. Kardynała  S. Wyszyńskiego w Mieleszynie. Hasło zostało wybrane spośród 62 nadesłanych propozycji. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy! Nagroda zostanie wręczona w trakcie Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział w zabawie i również zapraszamy na obfitujące w atrakcje obchody Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Ogłoszenie konkursu.

Zapraszamy do udziału w konkursie na hasło Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska 2016 organizowanego 5 czerwca br. w Ogrodzie Botanicznym UAM. W tym roku Wielkopolski Dzień Ochrony Środowiska będzie połączony z Dniem Dziecka w ogrodzie botanicznym, więc hasło powinno odnosić się do obchodów tego dnia jak i do ochrony środowiska.

Propozycje haseł prosimy przesyłać na adres e-mail: t.michalski@zpkww.pl do dnia 11 marca br. Wraz z podaniem imienia i nazwiska twórcy.

Nagrodą w konkursie są publikacje przyrodniczo-turystyczne Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.