HASŁO IMPREZY:
MY DZIECI, PRZYSZŁOŚĆ ŚWIATA,
DBAMY O NATURĘ JAK O NAJLEPSZEGO BRATA

Zaproszenie dla organizatorów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że planujemy organizację kolejnej edycji Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska. Obchody odbędą się w poznańskim Ogrodzie Botanicznym UAM, w dniu 2 czerwca 2019 r. (niedziela). Wydarzenie to wpisuje się w międzynarodową inicjatywę mającą na celu promocję zrównoważonego rozwoju oraz instytucji, organizacji i firm działających na jego rzecz. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Wielkopolski. Zgodnie z tradycją obchody będą połączone z organizowanym tego samego dnia Dniem Dziecka w Ogrodzie Botanicznym.

W związku z tym w imieniu organizatorów zapraszam Państwa do udziału w Wielkopolskim Dniu Ochrony Środowiska 2019.

Państwa udział może mieć charakter stoiska wystawowego, warsztatów, pokazów na scenie, gier, konkursów, prezentacji sprzętu i pojazdów oraz innych podobnych przedsięwzięć związanych z ideą zrównoważonego rozwoju. Szczególnie liczymy na inicjatywy niekonwencjonalne i ciekawe. Do Państwa dyspozycji znajdzie się wyznaczona przestrzeń na terenie Ogrodu Botanicznego UAM. Jest to niepowtarzalna okazja zaprezentowania swojej organizacji, jej działań oraz oferowanych produktów szerokiemu gronu odbiorców zainteresowanych ochroną środowiska.

Jako organizatorzy zapewniamy przestrzeń na Państwa inicjatywy, możliwość zaparkowania samochodu oraz promocję całego wydarzenia. Instytucje nie nastawione na zysk mają zapewniony udział bezpłatny, pozostałe za symboliczną opłatą. W przypadku chęci prowadzenia działalności handlowej lub gastronomicznej podczas Dnia należy wcześniej uzgodnić możliwość jej prowadzenia i warunki z dyrekcją Ogrodu Botanicznego UAM (osoba do kontaktu – Pan Michał Roszyk-Chudy, tel. 61 829 20 10, email: mrc@amu.edu.pl).

Jeśli wyrażają Państwo chęć wzięcia udziału w naszej imprezie zapraszamy do wypełnienia wstępnej ankiety zgłoszeniowej dostępnej na http://dziensrodowiska.pl/formularz-html oraz o przesłanie pliku graficznego z Państwa logo w celu wykorzystania na plakatach i innych elementach wizualnych, na adres j.zatonski@cpe.info.pl, w terminie do 30 kwietnia br.

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do ostatecznej akceptacji zgłoszonych organizacji i elementów programu.

 

W imieniu komitetu organizacyjnego:

Ogród Botaniczny Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju

Rady Osiedla Ogrody