HASŁO IMPREZY:
MY DZIECI, PRZYSZŁOŚĆ ŚWIATA,
DBAMY O NATURĘ JAK O NAJLEPSZEGO BRATA

Zaproszenie dla organizatorów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że planujemy organizację kolejnej edycji Wielkopolskiego Dnia Ochrony Środowiska. Obchody odbędą się w tym roku wyjątkowo na terenie Międzynarodowych Targów Poznański, w dniach 29-30 sierpnia 2020 r. (sobota-niedziela). Wydarzenie to wpisuje się w międzynarodową inicjatywę mającą na celu promocję zrównoważonego rozwoju oraz instytucji, organizacji i firm działających na jego rzecz. Impreza przeznaczona jest dla wszystkich mieszkańców Wielkopolski. W tej edycji wydarzenie realizowane jest w ramach Letniego Targu Ekologiczny organizowanego przez Grupa MTP.

W związku z tym zapraszam Państwa do udziału w Wielkopolskim Dniu Ochrony Środowiska 2020.

Państwa udział może mieć charakter krótkich wykładów lub prezentacji, warsztatów, pokazów realizowanych na scenie, organizacji konkursu, prezentacji sprzętu i pojazdów oraz innych podobnych przedsięwzięć związanych z ideą zrównoważonego rozwoju. Możliwy jest również udział poprzez przekazanie nagród w ramach konkursów planowanych w ramach wydarzenia

Szczególnie liczymy na inicjatywy niekonwencjonalne i ciekawe. Do Państwa dyspozycji znajdzie się wyznaczona przestrzeń na terenie Międzynarodowych Targów. Jest to niepowtarzalna okazja zaprezentowania swojej organizacji, jej działań oraz oferowanych produktów szerokiemu gronu odbiorców zainteresowanych ochroną środowiska.

Jako organizatorzy zapewniamy przestrzeń na Państwa inicjatywy, możliwość zaparkowania samochodu oraz promocję całego wydarzenia.

Jeśli wyrażają Państwo chęć wzięcia udziału w naszej imprezie zapraszamy do wypełnienia wstępnej ankiety zgłoszeniowej dostępnej na http://dziensrodowiska.pl/formularz-html oraz o przesłanie pliku graficznego z Państwa logo w celu wykorzystania na plakatach i innych elementach wizualnych, na adres j.zatonski@cpe.info.pl, w terminie do 4 sierpnia br.

Jako organizatorzy zastrzegamy sobie prawo do ostatecznej akceptacji zgłoszonych organizacji i elementów programu.

 

W imieniu komitetu organizacyjnego:

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju